top of page

ПАМ’ЯТКА КЛІЄНТУ

Для ефективності ведення справ Адвокатом

 

Шановний клієнт!

 

Дана пам’ятка була розроблена з метою налагодження максимально тісної та злагодженої роботи клієнта з Адвокатом та недопущення непорозумінь та зауважень у майбутньому. Прохання віднестись з серйозністю до змісту даного документа.

 

По-перше: Адвокат – це перш за все людина, яка має своє особисте життя, потреби і володіє емоціями, які притаманні і Вам особисто. Саме з цією метою розроблений графік робочого часу Адвоката:

 

Понеділок - П’ятниця з 10:00 по 18:00 год. к.ч.

Субота та Неділя, а також святкові дні – ВИХІДНІ.

 

Будь-які дзвінки поза межами робочого часу, на жаль, заборонені і оброблятися не будуть. Це зроблено з метою, щоб Адвокат мав можливість відпочити від роботи і максимально ефективно захищати Вас особисто у робочий час.

 

По-друге: Ви – не єдиний клієнт у Адвоката. За таких обставин Адвокат весь свій робочий час розподіляє на написання документів, участь в інших судових засіданнях, консультації з іншими Клієнтами, відвідує поліцію, прокуратуру, виконавчу службу, ходить на пошту, тощо. Часто, такий час запланований Адвокатом по хвилинах щодня.

 

Тому одне з основних правил – ДЗВОНІТЬ та ДОМОВЛЯЙТЕСЬ про дату та час зустрічі з Адвокатом в офісі. Клієнти, які не домовляються завчасно про зустріч – прийматися не будуть.

 

Зрозумійте, що Адвокату важко написати складний документ в той час, якщо до нього прийдуть два і більше Клієнти одночасно по іншим справам. Вважаємо, що і Вам не було б приємно, якщо під час написання документів по Вашій справі Адвокату заважали б інші люди з іншими проблемами, внаслідок чого Ваш документ буде неякісно і поспішно написаний.

 

По-третє: якщо Адвокат не піднімає слухавку, це не значить, що він тримає на Вас обіду чи йому потрібно безперервно повторно дзвонити. Адвокат в цей час може виступати в суді, перебувати на прийомі в державних органах чи консультувати в цей час інших людей.

За таких обставин, рекомендуємо Вам писати SMS повідомлення, які Адвокат обов’язково перечитає і надасть Вам відповідь.

 

По-четверте: Адвокат працює за Київським часом (аналогічно працює і Суд, і Прокуратура та інші органи в Україні та на Закарпатті, зокрема). Якщо Адвокат повідомляє Вас про час судового засідання, чи час прийому консультації – ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ, що час вказано не в місцевому значенні, чи «по-московському», а саме по Київському.

 

По-п’яте: Ми не даємо хабарі! За жодних обставин не просіть Адвоката «домовитися», чи передати комусь будь-які кошти за вирішення будь-яких питань. Ми працюємо чесно і справедливо відповідно до Закону та Конституції. Це є наше бачення та мета роботи: якнайкраще стати експертами у Вашій проблемі і вирішити її якнайшвидше з позитивним для Вас результатом. Адвокат не пропонує Клієнту завідомо програшні позиції по справі. Якщо Ви справу не можете виграти по закону, то Адвокат відразу ставить Вас до відома перед початком роботи.

 

По-шосте: Адвокатура в Україні не є благодійною діяльністю. Саме тому робота Адвоката оплачується відповідними гонорарами. Безкоштовну правову допомогу Ви зможете отримати від Центрів надання безкоштовної правової допомоги згідно з чинним законодавством.

Не забувайте, що Адвокату для того, щоб надати Вам фахову допомогу, необхідно оплатити своїх помічників, податки і збори, комунальні платежі за утримання офісу, придбати канцелярські приладдя, оплатити послуги Інтернет та телефон зв’язку, адвокатські внески, тощо. Для того, щоб Адвокат надав Вам п’ятихвилинну консультацію, йому необхідно було вчитись і сплачувати неабиякі кошти за навчання, покращувати свої здібності на платних семінарах та конференціях, придбавати фахову літературу і працювати помічником адвоката багато років у минулому.

За таких обставин, Адвокат цінує свій час та свою роботу і має моральне право на отримання гонорару. Адже кожна робота повинна бути оплачуваною!

 

По-сьоме: Консультації по телефону не надають. Адвокату для порозуміння Ваших проблем необхідно переглянути Ваші документи і зустрітися з Вами особисто. Як Вам відомо, телефони прослуховуються, а тому ми турбуємося про конфіденційність Ваших проблем і збереження Ваших секретів у таємниці.

 

Наші контактні дані:

90300, м. Виноградів, вул. Борканюка, 37,

тел. 050 18 62 334 + Тел./факс 2-71-00

Email – advokat@nechaev.in.ua

Skype - valerysan

bottom of page